Швиркіна Ольга Юріївна

Швиркіна Ольга Юріївна, психолог вищої категорії, спеціалізувалася на адаптації дітей до школи, корекції неуспішного навчання молодших школьніков.Автор програми “Колосок” .Програма спрямована на розвиток логічного мислення і творчої уяви, удостоєна 3 премії на Ярмарку педагогічних ідей.Автор серії розвиваючих книг ” виходить вчитися “, автор статей з розвитку логіки в журналі” Ухтишка “. Стаж роботи психологом 25 років, стаж роботи з дітьми від 1,5 року до 6 років (розвиваючі заняття) -18 літ.-Я дуже люблю, коли маленькі учні починають відкривати для себе світ знаній.І у них виходить! Читати! Вважати! вирішувати завдання! Писати! Діти починають відчувати себе вже дорослими … і дуже щасливими! Такі моменти дуже зігрівають і радують мене, як і будь-якого педагога, що любить свою справу! Попереду копітка і важка робота, і це дуже відповідальна задача пробудити у дітей даний прагнення до пізнання.

 

Розвиваючі заняття для дітей від 1,5 до 3 лет.Два мови з народження! Це цікаво! На наших заняттях малюк чує англійську мову від викладача-носія язика. дитини формується словниковий запас і сприйнятливість до швидкого оволодіння англійською вже з перших років життя. Крім цього, на занятті в ігровій формі закладаються уміння і навички необхідні для оволодінням читанням і рахунком, йде формування процесів мислення, мовлення, пам’яті, уваги і воображенія.развітіе великої і дрібної моторікі.В кінці заняття матусі отримують психологічну консультацію і відповіді на хвилюючі питання про розвиток і виховання ребенка. нарешті, можна покращити свою англійську! А може навіть почати вчити його разом зі своїм малюком!

 

Підготовка до школі- 2 роки до школи.Развівающіе заняття побудовані таким чином, що вирішують відразу кілька завдань в підготовці дитини до школе.С одного боку йде розвиток пізнавальних процесів, формується інтерес до навчальної діяльності, а з іншого боку йде формування навичок оволодіння англійською мовою , збільшується словниковий запас англійських слів з правильним проізношеніем.В процесі гри діти вчаться рахувати і вирішувати завдання, починають із задоволенням читати і пісать.Етому сприяють цікаві і різноманітні форми роботи, ігрові форми подачі матеріалу. Хлопці із задоволенням поповнюють свою англійську словниковий запас, граючи в ігри на англійській мові і спілкуючись з носієм. В ході такого живого спілкування хлопці дуже швидко і легко запам’ятовують багато слів і вільно, без сорому, починають користуватися ними. Дітям подобається повторювати вивчені слова, співати англійські пісні. В кінці заняття завжди є місце творчості. Спритні, вмілі руки і політ фантазії – якості гарного учня.