ТАРАДАЙ ВЛАДИМИР ВІКТОРОВИЧ

ТАРАДАЙ ВОЛОДИМИР ВІКТОРОВИЧ

Організатор курсів з вивчення англійської мови для поліцейських у Харкові, керівник проекту “Англійська для поліцейських”, голова профспілки “ПОЛІЦІЯ ЮЕЙ”, інспектор управління патрульної поліції в Харківській області, лейтенант поліції, м. Харків.

Має дві вищі освіти за спеціальностями “Міжнародний Маркетинг” і “Правознавство”. Випускник Харківських вузів Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут” і Національний університет “Юридична академія імені Ярослава Мудрого”.

2008-2015 рр. працював у фінансово-юридичному відділі будівельної компанії “МКДУ”, очолював компанію з управління активами “Макрокап Ессет Менеджмент”, м.Харків.

2011-2017 рр. керівник керуючих компаній (Гаражний кооператив “Данилевський”, Гаражно-будівельний кооператив “Берізка-2”) з обслуговування нежитлової нерухомості, м. Харків.
Ініціативний, відповідальний, цілеспрямований. Захоплюється вивченням іноземних мов (англійська, польська), а також управлінням складними процесами. Любить ходити в ліс за грибами, обожнює море, гори і сніг.