Театр англійських мініатюр 2019

Театр англійських мініатюр організований кафедрою ділової іноземної мови та перекладу НТУ “ХПІ”. Яскравий і незабутній вечір для студентів-перекладачів, які підготували мініатюри англійською мовою, свято для викладачів кафедри і факультету, ефективна практика для гостей заходу.

Студенти-перекладачі відповідально підходять до підготовки в театрі англійських мініатюр, адже це шанс для них практикувати свою англійську на публіці і проявити себе  як актори. З самого початку осіннього семестру вони придумують сценарії, готують костюми та різноманітні атрибути, репетирують, переробляють сценарій і ще раз репетирують. Також театр – це можливість порівняти себе з іншими, подружитися з одногрупниками і побачити, хто на що гаразд.

А цього року це був воістину особливий вечір, кафедрі перекладу виповнилося 20 років! Ми бажаємо процвітання і творчих успіхів, старанних, розумних студентів і натхнення на нові наукові і креативні ідеї!

Для нашого центру ‘ONLY ENGLISH’ виїзний захід в театр англійських мініатюр – це завжди подія. Цього року до нас приєдналися діти і їх батьки, підлітки, молоді люди і дорослі. Ми також дякуємо кафедрі ділової іноземної мови та перекладу за можливість зануритися в англійську атмосферу і побачити рівень, до якого потрібно прагнути! Величезне дякую за екшн і різноманітність сценок, які були націлені на різні вікові категорії, тому цікаво було навіть найменшим учням!


Deprecated: _register_controls відхилено починаючи з версії 3.1.0! Використовуйте Elementor\Controls_Stack::register_controls() натомість. in /home/onlyengl/onlyenglish.com.ua/www/wp-includes/functions.php on line 5211