Тимбілдинг: як розговорити студента

Круглий стіл: ПІДХОДИ У НАВЧАННІ СТУДЕНТІВ ВСІХ ВІКІВ.

Ми раді представити ONLY ENGLISH TEAM – 2020!

Саме для Вас ми хочемо бути ще розумнішими, цікавішими, креативнішими, ефективнішими, дружнішими і ще на багато кращими!

З цією метою і був організований teambuilding в Освітньому центрі ‘ONLY ENGLISH’.

Тема обговорення за круглим столом “Як розговорити студента”.

Викладачі центру, в тому числі носії мови, підготували доповіді з подальшою дискусією, щоб обговорити підходи в навчанні студентів різного віку, поділитися досвідом, дати поради і цікаві ідеї в підходах до наймовчазніших студентів.

Що ми обговорювали:

  • Як НЕ використовувати російську мову на заняттях?
  • Як змусити дитину думати англійською?
  • Як  студенту-початківцю подолати страх спілкування англійською мовою?
  • Як педагогу викликати довіру у підлітка і розговорити його англійською?
  • Як навчати студента рівня B1 +?
  • Як невимушено залучити до дискусії всю групу відразу?

Кожен з педагогів міг поділитися своїм досвідом і обговорити найгостріші проблеми, дати корисні рекомендації, поставити свої запитання і подивитися на роботу педагога з іншої точки зору. Для наочності кожен підготував свій формат подачі: презентація, матеріали із занять, випадки з практики. Ми не просто обговорювали тему круглого столу: кожен учасник підготував свої Лайфхаки, поради та ефективні методи, щоб поліпшити / вдосконалити підхід до своїх учнів. Всі виконали відмінну роботу і показали наочний результат за допомогою відео з уроків!

Обговорення затягнулося майже до півночі, але розходитися зовсім не хотілося. Спільні професійні питання настільки захоплюють, що час біжить непомітно в колі колег і однодумців.

Дякую всім за активну участь, ваші поради і розумні ідеї!