Відкритий безкоштовний захід від English Speaking Club ‘ONLY ENGLISH’ “Eat with pleasure”

У серпні 2018 англомовний клуб English Speaking Club ‘ONLY ENGLISH’ влаштував перше відкритий безкоштовний захід для всіх бажаючих поспілкуватися англійською мовою на тему “Eat with pleasure”. Ми дуже хотіли здивувати наших учасників і запросили гуру в цій темі, бренд-шефа готелю “Прем’єр Палас Готель Харків 5 *” В’ЯЧЕСЛАВА МОСКВІНА.

Дискусія вийшла сама що ні на є гаряча! Після знайомства з гостями і невеликого Warm-up, захоплюючі комунікативні ігри по темі заняття в парах і групах зарядили наших гостей на подальше спілкування англійською мовою. Неформальна обстановка з чаєм і печивом у своєму розпорядженні учасників до вільного спілкування.

Несподіваним і найцікавішим завданням було завдання від бренд-шефа В’ячеслава Москвіна, який підготував фотографії своїх неймовірних страв і запропонував вгадати інгредієнти. Це було щось на зразок квесту! Всі гості з ентузіазмом намагалися першими виконати завдання і висловлювали свої припущення!

Після того, як всі завдання були виконані і всі страви розгадані, все з задоволенням подивилися жартівливий відео епізод в ресторані з фільму Blues Brothers.

Вечір в приємній англомовний компанії з любителями англійської мови і почесним гостем В’ячеславом Москвіним підійшов до кінця, всі гості були в захваті, адже це було ефективно, цікаво і з користю: ​​ми всі познайомилися новими людьми, поринули в англійську атмосферу і прокачали свої навички!


Deprecated: _register_controls відхилено починаючи з версії 3.1.0! Використовуйте Elementor\Controls_Stack::register_controls() натомість. in /home/onlyengl/onlyenglish.com.ua/www/wp-includes/functions.php on line 5211