Виїзний захід до Театру англійських мініатюр

Театр англійських мініатюр був організований кафедрою ділової іноземної мови та перекладу Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”, в якому беруть участь майбутні філологи-перекладачі. Театр англійських мініатюр – це постійно діючий клуб, щорічно залучає в діяльність до 150 осіб, які виступають на великій сцені Палацу студентів НТУ «ХПІ». За 20-річний період існування Театру було представлено близько 200 постановок, серед яких – п’єси О. Генрі, Б. Шоу, казки Л. Керролла, Братів Грімм та інші.

Ми запропонували студентам різного віку освітнього центру ‘ONLY ENGLISH’ зануритися в атмосферу, де скрізь англійська мова і культура. Приємно, що цей захід абсолютно безкоштовний, але дуже ефективний. Виступ студентів у театрі дозволив нам не тільки прокачати свої навички аудіювання, тобто сприйняття на слух, а ще й подружитися, адже до нас приєдналися члени клубу, їхні батьки, друзі й родичі. Нам пощастило сидіти в перших рядах і спостерігати за тим, що відбувалося на сцені.

Коли світло згасло, почалася казка. Це була неймовірна атмосфера, особливо для Little Speakers: вперше в своєму житті вони побачили втілення своїх улюблених казок на сцені англійською мовою. Вони аплодували голосніше за всіх і зовсім не хотіли йти, коли вистава закінчилася.

Висловлюємо подяку всім акторам за такі цікаві вистави, адже завдяки їм діти побачили, що англійська – це популярна мова, яку можна застосовувати і на сцені, і в житті!


Deprecated: _register_controls відхилено починаючи з версії 3.1.0! Використовуйте Elementor\Controls_Stack::register_controls() натомість. in /home/onlyengl/onlyenglish.com.ua/www/wp-includes/functions.php on line 5211