Жахливо страшний Хеллоуїн під гаслом ‘ONLY ENGLISH’

Вечірка на честь Хеллоуїна – це завжди круто, але коли ця вечірка на англійській мові, та ще й з моторошними, кумедними костюмами, страшними аксесуарами, реквізитом і прикрасами, вона стає супер крутою. А наш англомовний клуб English Speaking Club ‘ONLY ENGLISH’ організував цілих дві такі вечірки: для дітей і тінейджерів, причому кожен учасник міг відвідати відразу обидві (якщо не страшно!).

Наша супер страшна, крута і весела Хеллоуїн паті для підлітків – це можливість попрактикувати свою англійську на публіці, виступаючи на сцені і представляючи англійські мініатюри. Крім того, це можливість для дітей повеселитися разом зі студентами з інших груп. Спілкування англійською мовою – це головна мета такого заходу.

Англійська вечірка на честь Хеллоуїна для дітей в English Speaking Club ‘ONLY ENGLISH’, стала для наших найменших учнів чудовою нагодою провести час в атмосфері вивчення англійської мови і веселих ігор. Всі учасники пройшли безліч випробувань, завдань і прийомів, щоб отримати смачні солодощі в кінці вечірки.

Святковий динамічний флешмоб зібрав всіх дітей разом, щоб потанцювати і повеселитися, а тематична фотозоні створила атмосферу для жахливо крутих фотографій на пам’ять про цей вечір


Deprecated: _register_controls відхилено починаючи з версії 3.1.0! Використовуйте Elementor\Controls_Stack::register_controls() натомість. in /home/onlyengl/onlyenglish.com.ua/www/wp-includes/functions.php on line 5211